Proszę o kontakt Medyczno-techniczny asystent radiologii Wierzbin

Data publikacji: Luty 22, 2018
  • Miejsce: Wierzbin, mazowieckie, Polska

Medyczno-techniczny asystent radiologii
Upper Job, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych poszukuje obywatela/obywatelki Unii Europejskiej do pracy w Niemczech na stanowisku asystenta medyczno-technicznego (radiologia).
Miejsce pracy: Niemcy (Vechta).
Szczegółowy opis stanowiska pracy:
• praca zmianowa w zakresie diagnostyki rentgenowskiej, radioterapii i medycyny nuklearnej,
• samodzielne przygotowywanie zdjęć rentgenowskich (m.in. obsługa systemu i sprzętu, podejmowanie niezbędnych środków ostrożności, dokumentacja badań, właściwe przechowywanie materiałów filmowych),
• rejestrowanie podawanych chorym radiofarmaceutyków za pomocą zdalnie sterowanych kamer komputerowych, komputerów i mierników,
• wykonywanie badań (tomografia komputerowa),
• obsługa dokumentacji, prace administracyjne;
Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej dobrym (poziom B1/B2),
• posiadanie wykształcenia zawodowego (medyczno-techniczny asystent radiologii);
Oferujemy:
• pełen etat,
• zarobki od 11-12 €/ h brutto + atrakcyjne dodatki i premie,
• pomoc w nauce języka,
• pomoc w znalezieniu odpowiedniego zakwaterowania,
• pracę od zaraz;

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
e-mail: eujobs@upperjob.eu
tel.: +48 577 969 501

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Upper Job Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Śniadeckich 17, 00-654 Warszawa, jako administrator danych osobowych, informuje Pana/ Panią, iż:
• podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji;
• przysługuje Panu/Pani prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania ;

Rodzaj oferty: Dam pracę
Typ umowy: Inny

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych