Publikuj Twoją ofertę bezpłatnie

Proszę o kontakt sortowanie i pakowanie borówek Venlo

Data publikacji: Czerwiec 26, 2017
  • Miejsce: Venlo, Limburg, Holandia

Poszukujemy osób do pracy na terenie Holandii do prac związanych z sortowaniem i pakowaniem borówek.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

rekrutacja@getjob.com.pl


Rodzaj oferty: Dam pracę
Typ umowy: Umowa o pracę
Rodzaj pracy: Pełny etat

Tagi: • borówki

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą Podziel się

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

  • Zbiór truskawek naziemnych
    Zbiór truskawek naziemnych
    Praca sezonowa - Venlo (Limburg) - Maj 12, 2017 Proszę o kontakt

    Miejsce pracy: Holandia Wyjazd: Maj/czerwiec 2017 Opis stanowiska: Wszelkie prace związane z uprawą i zbiorem truskawek, a także obowiązki z przygotowywaniem ich do sprzedaży (pakowanie, sortowanie itp.) Wymagamy: - poszukujemy osób dyspozycyjnych - ...

  • Uprawa i zbiór ogórków
    Uprawa i zbiór ogórków
    Praca sezonowa - Venlo (Limburg) - Maj 12, 2017 Proszę o kontakt

    Miejsce pracy: Holandia Zakwaterowanie: Gwarantowane w pobliżu miejsca pracy (koszt 11 euro/doba) Opis stanowiska: Praca dla mężczyzn. Wszelkie prace związane z uprawą oraz zbiorem ogórków, a także obowiązki z przygotowywaniem zbiorów do sprzedaży – ...

  • Zbiór truskawek naziemnych
    Zbiór truskawek naziemnych
    Praca sezonowa - Venlo (Limburg) - Kwiecień 28, 2017 Proszę o kontakt

    Opis stanowiska: Wszelkie prace związane z uprawą i zbiorem truskawek, a także obowiązki z przygotowywaniem ich do sprzedaży (pakowanie, sortowanie itp.) Wymagamy: - poszukujemy osób dyspozycyjnych - oczekujemy sumienności w realizacji zleconych zada...

Komentarze

    Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)