Publikuj Twoją ofertę bezpłatnie

Proszę o kontakt Pakowanie owoców Hoogstraten/Belgia Hoogstraten

Data publikacji: Marzec 21, 2018
  • Miejsce: Hoogstraten, Antwerpia, Belgia

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje doświadczonych pakowaczy i sortowaczy owoców w zakładzie w miejscowości Hoogstraten w Belgii.
Opis stanowiska
- sortowanie, ważenie i pakowanie owoców oraz warzyw na linii produkcyjnej,
- kontrola jakości produktów.
Wymagania:
- dobre umiejętności komunikacyjne w języku niderlandzkim lub angielskim,
- poprzednie doświadczenie w produkcji,
- elastyczność i motywacja do pracy,
- własne zakwaterowanie w okolicy Hoogstraten i własny transport do pracy,
- gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane.
Oferta:
- wynagrodzenie – 12,54 euro/h brutto
- eko czeki w wysokości 8 euro dziennie,
- zwrot kosztów podróży.
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: pakowanie owoców/ Hoogstraten
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Rodzaj oferty: Dam pracę
Typ umowy: Umowa o pracę
Rodzaj pracy: Pełny etat

Tagi: • pakowacz praca na produkcji pracownik produkcji praca w Belgii praca za granicą

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą Podziel się

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"